top of page

DOSTAWA I ZWROTY

DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA DO ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 200 ZŁ

POBRANIE

KURIER DHL

koszt: 20zł

czas: 48h

ZWROTY

Mogą Państwo odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie 15 dni od daty kiedy weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Następnie towar należy odesłać niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.  

 

Jak to zrobić?

  1. Wypełnij dokładnie formularz odstąpienia od umowy dostępny na stronie (tutaj). Możesz wybrać wersję elektroniczną lub papierową, którą dołączysz do przesyłki.

  2. Wyślij zwracany towar na adres: Sklep Piękne Włosy , 71-476 Szczecin,          ul. Wojciechowskiego 3 z dopiskiem "Zwrot towaru".

  3. Produkt powinien być odpowiednio zabezpieczony i zapakowany, aby nie uległ uszkodzeniu. Koszt wysyłki towaru pokrywa Kupujący (Klient).

Zwrot płatności zostanie dokonany nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy sprzedaży, przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

bottom of page