top of page

Nowość w naszej ofercie: SUN Body Tan Mousse od GLYNT

Zaktualizowano: 4 lipPromienny wygląd przez cały rok


Czy marzysz o zdrowo wyglądającej, opalonej skórze przez cały rok? Teraz to możliwe dzięki naszej nowości - SUN Body Tan Mousse od GLYNT! Ten lekki samoopalacz w formie pianki został stworzony specjalnie do ciała, aby zapewnić Ci piękną, równomierną i naturalną opaleniznę, która nada Twojej skórze zdrowy blask. A co najważniejsze, możesz cieszyć się tym efektem bez narażania skóry na szkodliwe działanie promieni UV.Dlaczego warto wybrać SUN Body Tan Mousse?


SUN Body Tan Mousse to nie tylko samoopalacz. To produkt, który dba o Twoją skórę na wielu poziomach. Zawiera kwas hialuronowy, który intensywnie nawilża i wygładza skórę, nadając jej dodatkowy blask. Dzięki specjalnie zaprojektowanej, miękkiej rękawicy, aplikacja staje się prosta i przyjemna, a efekty widoczne są już po pierwszym użyciu.Jak działa samoopalacz?


Kluczowym składnikiem SUN Body Tan Mousse jest DHA, który wchodzi w reakcję z aminokwasami w górnej warstwie skóry, nadając jej naturalny, brązowy kolor już po kilku godzinach.Jak uzyskać idealny blask?

Oto cztery proste kroki do osiągnięcia perfekcyjnego, letniego wyglądu:Przygotowanie skóry:


W razie potrzeby złuszcz skórę do 2 godzin przed aplikacją. Nałóż na suche miejsca, takie jak dłonie, stopy, kolana, kostki i łokcie, krem nawilżający.

Aplikacja pianki:


Nałóż na rękawicę GLYNT piankę wielkości mandarynki.
Rozprowadzenie pianki:


Nakładaj piankę na suchą skórę ciała dużymi, okrężnymi ruchami. Na dłoniach, stopach, kolanach i łokciach używaj jej oszczędnie.
Czas działania:


Ubierz się dopiero wtedy, gdy skóra będzie sucha w dotyku. Pozostaw produkt na skórze na co najmniej 4 godziny lub na noc. Następnie spłucz. Im dłużej pianka będzie na skórze, tym intensywniejszy będzie efekt!


Dodatkowe zalety


  • Nawilżenie i wygładzenie: Zawarty w piance kwas hialuronowy intensywnie nawilża i wygładza skórę, co dodatkowo podkreśla jej promienny wygląd.


  • Bez smug: Dzięki rękawicy GLYNT, aplikacja jest prosta i nie pozostawia smug.


  • Świeży zapach: SUN Body Tan Mousse ma przyjemny, świeży zapach, który sprawia, że aplikacja jest jeszcze przyjemniejsza.Idealny wygląd przez cały rok


Dzięki SUN Body Tan Mousse od GLYNT, możesz cieszyć się letnim wyglądem przez cały rok. Niezależnie od okazji, ten produkt zapewni Ci zdrowo wyglądającą, naturalną opaleniznę. Sprawdź naszą nową ofertę w sklepie internetowym i przekonaj się, jak łatwo możesz uzyskać idealny blask!


22 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page